Sherri me gazetaren, Gazmend Paja: 'Gazetaruce pise!' 18 Shkurt 2017 Përgjigja e Gazmend Pajës ndaj pyetjes së një gazetareje gjatë një konference për shtyp, ngjalli reagime të ashpra në media, si ai i Alma Miles për gazetën "Panorama". Po mbahet në hotel Plaza mbrëmjen e sotme dasma madhështore e Gazmend Pajës dhe Ira Seferit, e organizuar nga "Ami Event" që është kujdesur deri në detaje për dekorimin e ambientit. 5 dje në Tiranë, barcaleta fyese dhe diskretituese për popullin e Gjirokastrës kanë qenë thelbi i. Largimi i aktorëve nga spektakli duket se u kthye në një tendencë sepse lajmet për largimet e tyre erdhën njëri pas tjetrit. 05:36 Gezuar 2013 - Gazi Official Video HD. Sipas tij, janë çifti perfekt. Gazmend Paja: Jam pro teatrit të ri, respektoj maksimalisht legjendat që kanë kaluar dhe janë gjallë, por jam natyrë që e dua zhvillimin edhe për ata që do vijnë pas nesh. Luftar dhe Gazmend Paja Një ndër artisët më të madhej të skenës sonë, Luftar Paja mbahet mend për rolet e tij të shumta e të qeshurat pafund që na ka dhuruar. Ndërkohë që aktori mes ironisë ai shpreh: “Kur do flasim”, – përsëriti disa herë Paja, frazë kjo e përdorur së fundmi nga kryeministri Edi Rama për opozitën. Flet “Artisti i Popullit”, Luftar Paja: “Humori duhet të jetë real, i besueshëm dhe i natyrshëm. Nji nga themeluesit e lëvizjes "Imagism Poetry". Binjakët konsiderohen si më njerezit me më shumë humor në të gjithë Zodiakun. Pëmres një postimi të bërë në llogarinë e tij të Instagramit, Gazi Paja ka tregur se teksa ka qënë në ambjentet e punës, dikush ka spiunuar ndërkohë që ai po tymoste dhe si pasojë është gjobitur nga drejtori. Borxhi // Humor nga Qumili 🤣😁 Gazmend Paja. Me humorin e tij, Paja foli për ditën e Gruas, duke theksuar se ndonëse kjo ditë e ka zanafillën nga protesta, gratë bëjnë mirë që […]. Një kryevepër e repertorit botëror shkruar nga Alesandro Baricco, vjen në datën 30 mars në Teatrin Kombëtar Eksperimental “Kujtim Spahivogli” interpretuar nga aktori Gazmend Paja. Me humorin e tij, Paja foli për ditën e Gruas, duke theksuar se ndonëse kjo ditë e ka zanafillën nga protesta, gratë bëjnë mirë që festojnë pasi kanë punuar boll. Më 14 gusht zoti Veliaj shpalli nismën “Adopto një çerdhe” duke kërkuar ndihmë nga komuniteti. Aktori i programit të humorit në Top Channel, “Portokalli”, Gazmend Paja, ka shpërthyer kundrejt drejtuesve të show-it, duke thënë se ata bëjnë favore sipas tekave të tyre. Please try again later. Nuk dihet saktësisht se çfarë ka ndodhur por ajo që është e sigurt është fakti që ai nuk ishte mbrëmë në spektakël, raporton newsbomb. Gaz Paja parkon tek Teatri, mbishkrimi mbi makinë i thotë të gjitha: Këtu protestohet Gazmend Paja, i njohur si Gaz Paja, ka parkuar makinën tek Teatri, kjo ka nxitur reagim. Dhe mesa duket një gjë e tillë ka ndodhur pasi në serinë e fundjavës që lamë pas, Paja ka munguar në skenë, shkruan Xing. Aktori i Portokallisë ka thyer rregullat e duhanpirjes dhe për këtë është gjobitur. Jo vetem mode/ Gazmend Paja tregon si ndihej përkrah Elia Zaharias dhe të atit Humor. Arts & Entertainment. gazmend paja portokalli Previous Article Balla konfirmon largimin nga Top Channel në ditën dhe mënyrën që nuk e prisnim Next Article Viti i Ri 2018, festimet nëpër botë Lini një Përgjigje Anuloje përgjigjen. Nuk duhet të jetë humor banal, apo i detyrueshëm. Gazmend Paja, i ftuar sot në mëngjes në emisionin "Wake Up", ka treguar se e ka vërtet një "skiftere" në jetën e tij personale, e cila i ka rrëmbyer zemrën. Sapo ka përfunduar ceremoninë e celebrimit me partneren e tij Irën, aktori i humorit Gazmend Paja ka shkuar në çeljen e fushatës së Partisë Socialiste. Kiço Londo Padyshim që jam për Teatrin e ri, i kam thënë mendimet e mia dhe do të vazhdoj ti them por dua të di ku është teatri kombëtar eksperimental. Iscriviti a Facebook per connetterti con Alfred Seferi e altre persone che potresti conoscere. Harizaj i cili ishte edhe miku i Shullazit ka qënë i dënuar nga gjykata me 14 vjet burg, u ekzekutuan në Durrës kur po ktheheshin nga Tirana. Pikërisht në moshën 7 vjeç ka luajtur rolin e parë me Teatrin e Fierit, por kurrë nuk e kishte menduar që me çdo kusht të bëhej aktor. com mëson se kjo çështje nuk është. ''Kosova''. Ata janë fotografuar nga paparaci ynë teksa shkonin në 10-vjetorin e festës së “Top Channel”, televizionin ku Gazmend Paja është prej vitesh i pranishëm nëpërmjet spektaklit “Portokalli”. Më 1 qershor aktori i njohur Gaz Paja dhe partnerja e tij Ira, kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë. Po mbahet në hotel Plaza mbrëmjen e sotme dasma madhështore e Gazmend Pajës dhe Ira Seferit, e organizuar nga "Ami Event" që është kujdesur deri në detaje për dekorimin e ambientit. Prej disa kohësh, aktori i njohur Gaz Paja është duke shijuar një histori të bukur dashurie me një vajzë bjonde. Gazmend Paja është një nga aktorët e humorit që ka luajtur shumë karaktere dhe personazhe në “Portokalli”. Dy aktorët e humorit Gazmend Paja dhe Salsano Rrapi kanë qenë ditën e sotme pranë nxënësve të shkollës. Aktori i humorit Gazmend Paja i ka çuditur të gjithë me një foto të publikuar në Instagram, për të cilën është "detyruar" të japë shpjegim pa krijuar keqkuptime. Humor i zgjedhur Fierak ne vite - Pjeset humoristike nga Trupa e Estrades se Fierit. Materialet janë për shfrytëzimin personal tuajin dhe jo për qëllime përfitimi. I kontaktuar nga “IconStyle”, aktori u shpreh se donte ta mbante çdo gjë private. Leximet do të jenë tekste të vetë autorëve, por edhe nga letërsia e pëlqyer prej tyre, krijimtari e poetëve të tjerë, përkthime nga shkrimtarë që kanë ndikuar në formimin e tyre letrar dhe human, vetërrëfime të profilit njerëzor, portrete, histori personale, rrëfime, sekuenca filmash, libra për këshillim, muzikë, këngë. Ky i posterit, ka stresin e premieres. Çfarë humori kultivohet sot në Kosovë? Kishte për të qenë shumë e paedukatë dhe jo profesionale t’i jepja unë përgjigje kësaj pyetjeje. Please try again later. Po edhe komentet nga ndjekësit e tij nuk janë të pakta. April 10, 2018 Gazmend Kosova është një nga këngëtarët që vlerësohen lartë për zërin e bukur. Zbardhet lista e re Këshilltarëve Bashkiak të Tiranës të dorëzuar sot nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve nga Partia Socialiste. Në intervistë me Jonida Shehun në Soiree në Top Channel, ai është pyetur pikërisht për këtë aspekt të jetës së tij dhe për planet që ka në politikë. Kam luajtur dhe në disa drama, kështu që përcaktimi më i saktë është për tu bërë aktor. GZIM KRUJA-SOFRA E HOTIT 2008. Photographs are discovered, Gazmend Paja's partner organizes the celebration of celibacy at the seaside. Ka reaguar në mënyrë krejt spontane por dhe thumbuese, këngëtari i mirënjohur i muzikës popullore Ylli Baka ndaj aktorit të "Portokalli" Gazmend Paja, i cili sjell çdo javë në spektaklin e humorit personazhin "Ylvi Bakëri", që tenton të imitojë me humor vetë Bakën. Kanali zyrtar i Gazmend Pajes ne YouTube. Labe ne Greqi- 16 minuta kolazh me kenge labe nga Ani Myzeqarja fhe miqte-Vetem Labe. Download, Listen and View free Gazmend Paja kenge labe 2 MP3, Video and Lyrics Popullore - Nga se ta hodha sevdane → Download, Listen and View free Popullore - Nga se ta hodha sevdane MP3, Video and Lyrics. Sapo ka përfunduar ceremoninë e celebrimit me partneren e tij Irën, aktori i humorit Gazmend Paja ka shkuar në çeljen e fushatës së Partisë Socialiste. Ditën e sotme, Gazi ka qenë së bashku me kryeministrin Rama në një takim në njësinë numër 5 ku dhe është pyetur nga Rama për muajin e tij të mjaltit. Ndërsa, Gazmend Paja thotë se edhe godina e re do të ketë vend për të respektuar dhe legjendat që u rritën me punën e tyre. Jemi në procesin e njohjes, mirë po shkon. Ish-Kryeministri Sali Berisha ka demaskuar me një video, "fushatën elektorale" që po bëjnë Kryeministri dhe një kandidat për këshillin bashkiak të Tiranës, Gazmend Paja. Te tjerat Nuk Adminastrohen Nga Un Ose Nga Dikush Qe Un Njoh. Deputeti demokrat kishte bërë një poster në letër A4 ku shkruante se nuk njihte identitetin e vet. Vdiq; 1972 Ezra Pound (1885-1972) - shkrimtar, poet dhe kritik amerikan. News & Media. This is a community funded forum. For more info visit www. Nuk duhet të jetë humor banal, apo i detyrueshëm. GAZMEND PAJA:Fryma është pozitive, edhe ata që nuk kanë qenë dakord, janë bërë të logjikshëm dhe kanë kuptuar se kjo është në të mirë. Watch Hockey Live Basketball Clips Cat Cartoons Best Dog Humor Best Cover Songs Travel Movies jemi trima shqipetar nga filmi (keshilltaret). ''Kosova''. Të shumtë janë personazhet e famshëm që kanë qenë në këtë ditë të veçantë pranë aktorit. Ndërsa kasti i aktorëve ende po punojnë për këtë shfaqje, këtë e tregon Gazi, i cili ka sjellë një foto në rrjetet sociale ku shfaqet se bashku me kolegun e tij. Dy aktorët e humorit Gazmend Paja dhe Salsano Rrapi kanë qenë ditën e sotme pranë nxënësve të shkollës. “Unë do të shhkojë në stadium, ashtu sic kam bërë kohët fundit për kombtaren tonë. luftar paja i semure xvid mp3 Quality : Good Download. I ftuar në “Wake Up” në nëntor të 2017-ës, Gazmend Paja foli për herë të parë për Irën. Në Shqipërinë e Veriut, paja e nusës përfshinte edhe prikën. 03:58 Gezuar 2013 - Xemi (Official Video HD) 242 Views. Ai thotë: "Ky rit më ka shoqëruar në udhë timin tim për të zbuluar dhe gjetur GJUHËN E VJETËR, gjuhën e humbur që e dija dikur përpara rënies. E fundit ndër to është reklama që Gazi i ka bërë kompanisë së karburanteve Bolv-Oil. 1 qershori është shumë afër dhe gjithçka po shkon drejt finalizimit. “Ishte një guidë fantastike, është i bukur pa përfunduar, imagjino në fund. Duke folur për “ABC News, Gaza Paja na bëri të mendojmë se këtë sezon nuk do e shohim më në ekran. Po, e dua teatrin e ri, siç dua zhvillimin e vendit tim. Më 1 qershor aktori i njohur Gaz Paja dhe partnerja e tij Ira, kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë. 1 qershori është shumë afër dhe gjithçka po shkon drejt finalizimit. Gazmend Paja, i ftuar sot në mëngjes në emisionin “Wake Up”, ka treguar se e ka vërtet një “skiftere” në jetën e tij personale, e cila i ka rrëmbyer zemrën. kenge labe jemi trima shqipetar nga filmi (keshilltaret) E Diell, 30 Nentor 2014, Pjesa 8 - Top Channel Albania - Entertainment Show. July 12, 2014 Prej më shumë se një dekade është pjesë e pandarë e spekaklit më të dashur të. Vetë Paja, nuk ka dashur të jap shumë detaje rreth bukuroshes që i ka rrëmbyer zemrën, por në një intervistë për emisionin "Wake up", ai e cilësoi atë si "E bukura e dheut". I pyetur nga moderatorët e emisionit, Paja u shpreh se gjërat mes tyre po shkojnë më së miri. Gazmend paja wikipedia dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni tregu i makinave te perdorura ne shqiperi shiten makina me letra 800 euro tregu i makinave te perdorura ne gjermani makina benzin gaz ne shitje makina ne shitje 1000 euro ne fier makina te perdorura ne shitje ne shqiperi makina ne shitje me kamio automatike. Pëmres një postimi të bërë në llogarinë e tij të Instagramit, Gazi Paja ka tregur se teksa ka qënë në ambjentet e punës, dikush ka spiunuar ndërkohë që ai po tymoste dhe si pasojë është gjobitur nga drejtori. Grazie a Facebook puoi mantenere i. Rama e ka pyetur Gazin për martesën, se si po ecën me gruan dhe nëse e ka […]. gazmend paja portokalli Previous Article Balla konfirmon largimin nga Top Channel në ditën dhe mënyrën që nuk e prisnim Next Article Viti i Ri 2018, festimet nëpër botë Lini një Përgjigje Anuloje përgjigjen. Të bësh një njeri të qeshë është shumë më e vështirë se ta bësh të lotojë. Jam pro teatrit të ri, unë respektoj maksimalisht legjendat që kanë kaluar dhe janë gjallë, por jam edhe natyrë që e dua zhvillimin për vete dhe për ata që do vijnë pas nesh. Artisti i Merituar dhe aq i dashur për publikun, Luftar Paja feston sot 75-vjetorin e lindjes së tij. Me sa duket të dyja vajzat janë mikesha të mira dhe në foto shihen të buzëqeshura. “Nuk ka kënaqësi më të madhe se të ngrihesh në mëngjes dhe puna e parë është të mbjellësh një pemë, që do jetë jetë nesër. Binjakët konsiderohen si më njerezit me më shumë humor në të gjithë Zodiakun. Produksioni Muzikor "Eurolindi", është themeluar më: 05. Faqe Zyrtare See more of Gazmend Paja on Facebook. Arti bashkon, flet, ndjen. NGJARJE NGA LUFTA, LUFTAR PAJA - Duration: 15:20. Aurela Gace, Tirana, Albania. Ca me humor thonë ( ndoshta zërat dalin nga opozita) se Kryemimistri, meqë i ka dobësi kategorinë e njerëzve me mjekrra të estetizuara skajshëm, kur hartonte listen e drejtuesve të institucioneve i binte ballit me dorë se nuk po gjente në Shqipëri njeri me mjekërr intelektuale të denjë ta zëmë për drejtor të Galerisë së Arteve. Pikërisht në moshën 7 vjeç ka luajtur rolin e parë me Teatrin e Fierit, por kurrë nuk e kishte menduar që me çdo kusht të bëhej aktor. Jam pro teatrit të ri, unë respektoj maksimalisht legjendat që kanë kaluar dhe janë gjallë, por jam edhe natyrë që e dua zhvillimin për vete dhe për ata që do vijnë pas nesh. Ish-Kryeministri Sali Berisha ka demaskuar me një video, "fushatën elektorale" që po bëjnë Kryeministri dhe një kandidat për këshillin bashkiak të Tiranës, Gazmend Paja. Nuk duhet të jetë humor banal, apo i detyrueshëm. Data 1 qershor do të jeta dita e madhe për çiftin. kamera e fshehur ne banjo Best kamera e fshehur video. Vlerësohet me titullin ‘Krenaria e Mallakastrës’ aktori i Portokallisë Gazmend Paja, aktor i spektaklit të humorit “Portokalli”, me origjinë nga Gorishova e Mallakastrës është nderuar nga bashkia e qytetit me titullin ‘Krenaria e Mallakastrës’. E Vetmja Faqe Zyrtare. Ditën e sotme aktori i njohur i humorit Gazmend Paja është martuar me partneren e tij prej vitesh Irën. Ata janë fotografuar nga paparaci ynë teksa shkonin në 10-vjetorin e festës së "Top Channel", televizionin ku Gazmend Paja është prej vitesh i pranishëm nëpërmjet spektaklit "Portokalli". Teleshikuesit e emisionit të mëngjesit në “Ora News” ditën e sotme me siguri kanë mbetur gojëhapur pasi në studion e “Ditë e re”, aktori i humorit Gazmend Paja dhe Hemres Nikaj, i njohur si Zogu i Tiranës nuk kanë ngurruar të shkëmbejnë disa batuta gati eksplicite në transmetim dirket. Duke folur për “ABC News, Gaza Paja na bëri të mendojmë se këtë sezon nuk do e shohim më në ekran. Nuk përben sekret prirja e tij politike majtas, madje përfshirja edhe në aktivitete të organizuara nga PS, siç dhe miqësia me emra të njohur pranë kryeministri Edi Rama. Grazie a Facebook puoi. Official page by Ylli Baka. Humor Gazmend Paja, pas "Portokalli", në një serial komik Ky është fati im! By A. Por jo vetëm kaq edhe postimet e tij në ‘Instagram’ janë mjaft komike dhe na shkaktojnë të qeshura. com 24/05/2016, 17:49 24/05/2016 Siç edhe pritej, ka qenë një bisedë e shoqëruar me shumë humor ajo midis Ermal Mamaqit dhe Gazmend Pajës. , Eneda Tarifa. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. Veshur si një sheik, ai ka përshëndetur të gjithë fansat me një foto. Arti zbut zemrat. Ca me humor thonë ( ndoshta zërat dalin nga opozita) se Kryemimistri, meqë i ka dobësi kategorinë e njerëzve me mjekrra të estetizuara skajshëm, kur hartonte listen e drejtuesve të institucioneve i binte ballit me dorë se nuk po gjente në Shqipëri njeri me mjekërr intelektuale të denjë ta zëmë për drejtor të Galerisë së Arteve. Aktori shqiptar i humorit Gaz Paja është përfshirë në një ngjarje të pakëndshme ndërsa ka qenë në Jug të vendit me pushime. Po edhe komentet nga ndjekësit e tij nuk janë të pakta. Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol 1 gabim i vogel tek titulli, nuk para i kam ndejk kohet e fundit per arsye emigrimi gjat orarit te trasmetimit , disa shkeputje i shikoja ne youtube, Gazmend Paja mendoj se ka talent. Nuk mesohet nga fjalet e mira po nga ato kritika qe te bejne te mendosh. Këtë sezon është larguar nga trupa e aktorëve Gazmend Paja Është mëngjes. 03:58 Gezuar 2013 - Xemi (Official Video HD) 242 Views. Këtë sezon ai ka si personazh ‘Ylvi Bakrin’, rol ky ku imiton me humor këngëtarin e muzikës popullore, Ylli Bakën. Aktori i njohur i humorit Gazmend Paja ka hedhur në gjyq kompaninë Bolv Oil. Jam pro teatrit të ri, unë respektoj maksimalisht legjendat që kanë kaluar dhe janë gjallë, por jam edhe natyrë që e dua zhvillimin për vete dhe për ata që do vijnë pas nesh. gazmend paja: Fryma është pozitive, edhe ata që nuk kanë qenë dakord, janë bërë të logjikshëm dhe kanë kuptuar se kjo është në të mirë. Watch Hockey Live Basketball Clips Cat Cartoons Best Dog Humor Best Cover Songs Travel Movies jemi trima shqipetar nga filmi (keshilltaret). Teleshikuesit e emisionit të mëngjesit në “Ora News” ditën e sotme me siguri kanë mbetur gojëhapur pasi në studion e “Ditë e re”, aktori i humorit Gazmend Paja dhe Hemres Nikaj, i njohur si Zogu i Tiranës nuk kanë ngurruar të shkëmbejnë disa batuta gati eksplicite në transmetim dirket. Facebook da a la gente el. See more of Na çau morri on Facebook. Gazmend Paja. si u zhduk nga arkivi i tvsh matrica e vetme e Çobo rrapushit, luftar paja kËsaj here flet pa doreza: ja kush u pasurua me rolet e mia 0 Ai ka një mimikë shprehëse, përdor me nota humori të folurën krahinore të Myzeqesë, si dhe zhargonin e përditshmërisë. , Content, Showbiz, Gossip. Kamera e fshehte JURIA (nata finale) X Factor Albania 3. Maak een Facebookaccount aan om in contact te komen met Gazmend Sadiku en anderen die je misschien kent. Gazmend Paja me kravatë e të mbathura, Laura Nezha e Rozi Kostani shumë sensuale, Mehdi Malkaj, me një fustan e Genc Fuga, që i kanë “zënë derën” gjithë këta, njoftojnë se shumë shpejt në Teatrin Kombëtar Eksperimental “Kujtim Spahivogli” do të ngjitet në skenë vepra “Çfarë pa kryeshërbëtorja”, me regji të Kiço Londos, Ina Morinajt, Ledian Gjeçit. Jo i sforcuar. Aktori shumë i dashur për publikun, Gazmend Paja do i japë sot fund beqarisë me një dasmë luksoze që do mbahet në Tiranë ku të ftuar do të jenë shumë personazhe të famshëm të të gjitha fushave“Panorama. Siç mund të shihni edhe nga këto foto, ai ka luajtur në një film shqiptar të realizuar para viteve 1990. Tritt Facebook bei, um dich mit Gazmend Gegaj und anderen Nutzern, die du kennst, zu vernetzen. E Vetmja Faqe Zyrtare. Ditën e sotme aktori i njohur i humorit Gazmend Paja është martuar me partneren e tij prej vitesh Irën. Gazmend Paja: E vërteta e videos së sherrit në Dhërmi Aktualitet Ajo që u duk se ishte një sherr në të cilin ishte përfshirë edhe aktori Gaz Paja, nuk është siç u raportua fillimisht, bazuar në pamjet e një videoje amatore publikuar në rrjetet sociale. Nga ana tjetër ai ka pohuar se ka shumë pak miq brenda “Portokalli”-së dhe se i mungon ish kolegu i tij, Bes Kallaku. Flet "Artisti i Popullit", Luftar Paja: "Humori duhet të jetë real, i besueshëm dhe i natyrshëm. TIRANË- Aktori Gazmend Paja, është personazhi i radhës, që ka cituar kryeministri Edi Rama, si një nga zërat që është rreshtuar pro ndërtimit të një godine të re të Teatrit Kombëtar. Kjo festë shërbeu për një ritakim të ish-banorëve të “Big Brother” në vite…. E që në fillim, zgjedhja e tij e parë ishte Gazmend Paja. Ai ka postuar një foto ku shfaqet me të dy prindërit, ndërsa shkruan: "Kapedani mbushi 75 vjeç… kjo vajza ne mes, ka 52 vite qe nuk i ndahet…", shkruan ai duke na prezantuar edhe nënën. Download, Listen and View free Gazmend Paja kenge labe 2 MP3, Video and Lyrics Popullore - Nga se ta hodha sevdane → Download, Listen and View free Popullore - Nga se ta hodha sevdane MP3, Video and Lyrics. Më 14 gusht zoti Veliaj shpalli nismën “Adopto një çerdhe” duke kërkuar ndihmë nga komuniteti. Jo vetem mode/ Gazmend Paja tregon si ndihej përkrah Elia Zaharias dhe të atit Humor. Në ekran u shfaqën tituj të disa portaleve në të cilat thuhej se aktori Gazmend Paja ishte larguar nga “Portokallia”. Largimi i aktorëve nga spektakli duket se u kthye në një tendencë sepse lajmet për largimet e tyre erdhën njëri pas tjetrit. Gazmend Paja i përgjigjet thirrjes, adopton një cerdhe, Veliaj: Kanë mbetur dhe 14 TIRANE-Gazmend Paja, aktori i njohur i humorit ka adoptuar një nga çerdhet e Tiranës. Pas dëgjesave të zhvilluara nga kryebashkiaku Veliaj me artistët, aktorët, arkitektët dhe urbanistët për Teatrin Kombëtar, thuajse të gjithë ata janë shprehur pro ndërtimit të një godine të re, e cila të plotësojë të gjitha kushtet e nevojat e tyre. Gjatë ditës së sotme është zhvilluar gjysëmfinalja për drejtuesit e rinj të Partisë Socialiste. VIDEO/ Momenti i sherrit të “presor” Gazit me gazetaret. al tregon aktorin i cili ishte duke u konfliktuar me një djalë të ri, që me sa duket e kanë ndjekur nga pas, miqtë e të dy palëve të përfshira në këtë debat…. Aktori i njohur i humorit Gazmend Paja ka hedhur në gjyq kompaninë Bolv Oil. Official page by Ylli Baka. Gazmend paja wikipedia dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni tregu i makinave te perdorura ne shqiperi shiten makina me letra 800 euro tregu i makinave te perdorura ne gjermani makina benzin gaz ne shitje makina ne shitje 1000 euro ne fier makina te perdorura ne shitje ne shqiperi makina ne shitje me kamio automatike. 05:36 Gezuar 2013 - Gazi Official Video HD. Humori sot ka diçka që lë mangët. Migena Bregu ist bei Facebook. Ç’LUFTE E NGATERRUAR ! (HUMOR 1986) NGA ESTRADA E QYTETIT TE FIERIT mp3 Quality : Good Download. Aktori i humorit, Gazmend Paja theksoi se nuk ka gjë më të mirë për të ardhmen e qytetit nesër se sa të mbjellësh një pemë sot. Borxhi // Humor nga Qumili 🤣😁 Gazmend Paja. Jo vetëm kryeministri Rama udhëtoi me një shofer si Presidenti i Turqisë Erdogan, more about edhe deputeti Pandeli Majko e ka një shofer. Ai është rritur që fëmijë me dashurinë për artin falë babait, "Artistit të Popullit" Luftar Paja. Aktorët e njohur Artan Imami dhe Gazmend Paja e cilësojnë ndërtimin e një Teatri të Ri Kombëtar një ngjarje të gëzueshme. Aurela Gace, Tirana, Albania. Nuk e mbaj mend nëse ky libër ka ardhur dikur këtu nga biblioteka jezuite apo françeskane, pasi mund ta shqyrtoj atë vetëm nga një fotografim digjital i shumë kohëve më parë, por nuk kam më dyshime se kjo letër i është drejtuar vetë Marin Barletit, autorit të famshëm të librit “Rrethimi i Shkodrës”. I kontaktuar nga “IconStyle”, aktori u shpreh se donte ta mbante çdo gjë private. Binjakët konsiderohen si më njerezit me më shumë humor në të gjithë Zodiakun. Në ekran u shfaqën tituj të disa portaleve në të cilat thuhej se aktori Gazmend Paja ishte larguar nga “Portokallia”. Ca me humor thonë ( ndoshta zërat dalin nga opozita) se Kryemimistri, meqë i ka dobësi kategorinë e njerëzve me mjekrra të estetizuara skajshëm, kur hartonte listen e drejtuesve të institucioneve i binte ballit me dorë se nuk po gjente në Shqipëri njeri me mjekërr intelektuale të denjë ta zëmë për drejtor të Galerisë së Arteve. al', Paja sqaroi se në fakt nuk është një largim përfundmitar dhe se mungesa e tij në serinë e fundit ka ardhur për arsye të tjera. (3 Plepa)”. Astrologët e konsiderojnë Binjakun si shenjën më inteligjente të Zodiakut. Në dhjetëshen e parë ajo që bën përshtypje është përfshirja për herë të parë e dy figurave, aktori Gazmend Paja dhe ish futbollistik Redi Jupi. 🏢Apartament 2+1 📐Sipërfaqe 98. Aktori i njohur i spektaklit të humorit “Portokalli”, Gazmend Paja është shfaqur për herë të parë me të fejuarën e tij. Ky i posterit, ka stresin e premieres. Borxhi // Humor nga Qumili 🤣😁 Gazmend Paja. Pasi i dëgjoi, Gaz Paja nuk hezitoi të tregonte më shumë nga lidhja, duke u shprehur se është një romantik i vërtetë, se i dedikon asaj këngë dashurie. Dita që nderove botën. Aktori shumë i dashur për publikun, Gazmend Paja ka kurorëzuar sot në martesë dashurinë me bukuroshen Ira Seferi e cila ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave së fundmi. See more of Gazmend Paja on Facebook. Rama e ka pyetur Gazin për martesën, se si po ecën me gruan dhe nëse e ka […]. Adelina Muça është një nga aktoret më të dashura të publikut. Çfarë humori kultivohet sot në Kosovë? Kishte për të qenë shumë e paedukatë dhe jo profesionale t’i jepja unë përgjigje kësaj pyetjeje. Gazmend Berisha ist bei Facebook. Këtë sezon ai ka si personazh ‘Ylvi Bakrin’, rol ky ku imiton me humor këngëtarin e muzikës popullore, Ylli Bakën. Nga Valeria Dedaj Filmi “Yjet e së ardhmes” rikthen në kinema aktorët e njohur Tinka Kurti, Margarita Xhepa, Reshat Arbana dhe Luftar Paja. It costs at least $6. Jo vetëm kryeministri Rama udhëtoi me një shofer si Presidenti i Turqisë Erdogan, more about edhe deputeti Pandeli Majko e ka një shofer. Cdo aktivitet nga ' gazmend paja ' publikohet i pari dhe ne kohe reale. Veliaj surprizon nxënësit, çon skuadrën e ‘Portokallisë” në shkollat e Tiranës: Jeni të paparë!. Nuk mesohet nga fjalet e mira po nga ato kritika qe te bejne te mendosh. Ai është anëtar i Këshillit Bashkiak të Tiranës duke përfaqësuar Partinë Socialiste. Aktori i programit të humorit në Top Channel, “Portokalli”, Gazmend Paja, ka shpërthyer kundrejt drejtuesve të show-it, duke thënë se ata bëjnë favore sipas tekave të tyre. Gazmend Paja, actor of the troop and organizer of the show, says that the tour was very important not only for the public, but also for them. Borxhi // Humor nga Qumili 🤣😁 Gazmend Paja. Gazmend paja wikipedia dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni tregu i makinave te perdorura ne shqiperi shiten makina me letra 800 euro tregu i makinave te perdorura ne gjermani makina benzin gaz ne shitje makina ne shitje 1000 euro ne fier makina te perdorura ne shitje ne shqiperi makina ne shitje me kamio automatike. Në sezonin e ri të spektaklit të humorit 'Portokalli', u vu re mungesa e shumë aktorëve të cilët janë larguar nga programi. kenge labe jemi trima shqipetar nga filmi (keshilltaret) - Duration: 0:43. Imagjinoni ministrin e Drejtësisë të këtij vendi, numri dy i Partisë Demokratike që kërkon të më bëjë mua fajtor që kam dalë i pafajshëm. Trimi (humor nga estrada e tiranes) - Interpretojne:Koço Devole,Vasillaq Vangjeli,Marjana Kondi,Rita Lati,Skender Sallaku etj. July 12, 2014. 03:58 Gezuar 2013 - Xemi (Official Video HD) 242 Views. Ditën e sotme aktori Gazmend Paja ka kurorëzuar dashurinë e tij në martesë. Pas dyshes, Bes Kallaku dhe Erion Isai, vetëm pak javë më parë u fol edhe për largimin e Florian Binajt i cili luante rolin e policit. al, sot po ju sjellim: Çfarë do të ndryshojë Erion Braçe në shtëpi??? Gazmend Paja i dashuruar??? Rozi me “Djemtë e Detit” Çfarë do të ndryshojë Erion Braçe në shtëpi??? Ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim, me kolegët e tij apo në Parlament, këtë herë ju sjellim një Erion tjetër. Discover ideas about Albania. Watch Hockey Live Basketball Clips Cat Cartoons Best Dog Humor Best Cover Songs Travel Movies jemi trima shqipetar nga filmi (keshilltaret). Sfida e ‘islamisteve’ me demokracine! Nga Gazmend Aga. 1995, dhe që nga ajo ditë ne gjithmonë kemi punuar, punojmë dhe do të punojmë në të mirë të muzikë. Ylli Baka, Tirane. 29 November, 2017. Ditën e sotme aktori Gazmend Paja ka kurorëzuar dashurinë e tij në martesë. Gazmend Paja është një prej aktorëve më të dashur për publikun shqiptar. com është website më profesional dhe i pavarur me lajme nga Shqipëria dhe Ballkani. Ndërkohë që habi ka shkaktuar rikthimi nga ana e Bashës në listën e anëtarëve të Këshillit Kombëtar të PD të ish ministrit të Mbrojtjes Gazmend Oketa dhe të ish zv. I kujton njeriut brishtesine, bukurine dhe pergjegjesine e perkohshmerise ne kete bote. Kryeredaktor Enton Palushi. Gazmend Paja drejt largimit? , Lëvizja e personazheve te njohura nga njëri ekran në tjetrin është një fenomen qe ndodh jo vetëm ne Shqipëri, por ky vit, me shume se herët e tjera pati shumë zhurmë. Gazmend Paja - Polici dhe Berberi - Miranda Rira - Drejtimi i Duhur Miranda Rira - Faqja Zyrtare. This is the official fanpage of the singer Aurela Gaçe. Gazi tregoi se muajin e tij të mjaltit po e kalon në punë dhe kryeministri e pyeti se si e priti bashkëshortja e tij këtë fakt. Pëma E Jetes. Qysh në moshë të re spikat talenti i tij si aktor. Luftar Paja: Si ika në drejtim të paditur "Talentin tim e zbuloi një shofer nga Patosi, i cili luante në estradat diletante" Mjeshtrin e humorit shqiptar, Artistin e Popullit, Luftar Paja, ka vite që e kanë fiksuar dhe e ndjekin të gjithë në interpertimet skenike teatrore dhe filmike. Ju faleminderit të gjithëve…”-shkroi Gazmend Paja në Instagram. Regjisori Edmond Topi trajton në film dialogun e munguar në shoqërinë shqiptare mes brazave, pa harruar mungesën e vëmendjes ndaj artistëve, që kanë kontribuar. Gazmend Gashi is op Facebook. Ai shkruan se është një nevojë urgjente një godinë dinjitoze për legjendat që i kanë dhënë shumë artit shqiptar. Ai është rritur që fëmijë me dashurinë për artin falë babait, "Artistit të Popullit" Luftar Paja. Gazi Gazmend è su Facebook. Humor Shkodran Pjesa - 6 ( shkodraonline ) - Duration: 7:46. Nuk është ende e qartë nëse mungesa e tij në spektakël është e përkohshme apo përfundmitare, por nisur nga fjalët e thëna përpara fillimit të sezonit, dyshimet janë se aktori i njohur për rolin e Nasit dhe Melaminit mund të jetë larguar njëherë e mirë. For more info visit www. Gaz Paja, will soon end the celibacy and for this preparations have begun. Kam luajtur dhe në disa drama, kështu që përcaktimi më i saktë është për tu bërë aktor. Në Shqipërinë e Veriut, paja e nusës përfshinte edhe prikën. Në ekran u shfaqën tituj të disa portaleve në të cilat thuhej se aktori Gazmend Paja ishte larguar nga “Portokallia”. Med Facebook kan du dela ditt. Read paja say's 27 #eyetoeye from the story The Flower Shop by HappieJUMP (Shyree James) with 6,974 reads. Bëhet fjalë për një foto me të atin, Luftar Paja i cili shihet në një karrocë invalidi. Teleshikuesit e emisionit të mëngjesit në “Ora News” ditën e sotme me siguri kanë mbetur gojëhapur pasi në studion e “Ditë e re”, aktori i humorit Gazmend Paja dhe Hemres Nikaj, i njohur si Zogu i Tiranës nuk kanë ngurruar të shkëmbejnë disa batuta gati eksplicite në transmetim dirket. Perrenjas, Përrenjas, Albania. Po, e dua teatrin e ri, siç dua zhvillimin e vendit tim. Binjakët janë shumë të qëndrueshëm dhe të vendosur. I bindur në fitoren e kuqezinjëve është edhe aktori i Portokallisë, Gazmend Paja i cili të enjtën mbrëma kombëtaren e zemrës do ta ndjek nga shkallët e stadiumit Elbasan Arena. Çfarë humori kultivohet sot në Kosovë? Kishte për të qenë shumë e paedukatë dhe jo profesionale t’i jepja unë përgjigje kësaj pyetjeje. Aplikimi në ?fressshvoice. I pranishëm ka qenë dhe aktori i njohur i humorit, Gazmend Paja. Ndërsa kasti i aktorëve ende po punojnë për këtë shfaqje, këtë e tregon Gazi, i cili ka sjellë një foto në rrjetet sociale ku shfaqet se bashku me kolegun e tij. 5 dje në Tiranë, barcaleta fyese dhe diskretituese për popullin e Gjirokastrës kanë qenë thelbi i. Word lid van Facebook om met Gazmend Thaqi en anderen in contact te komen. Zbardhet lista e re Këshilltarëve Bashkiak të Tiranës të dorëzuar sot nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve nga Partia Socialiste. Për t'ja bërë ditën edhe më të bukur, i biri, aktori i "Portokallisë" Gazmend Paja i ka bërë një urim të veçantë dhe me humor. “Unë nuk jam Ervin Salianji”, shkruan deputeti për të ironizuar pretendimet e vëllait të ministrit Xhafaj dhe mbrojtur versjonin e “Babales”. Këtë sezon ai ka si personazh 'Ylvi Bakrin', rol ky ku imiton me humor këngëtarin e muzikës popullore, Ylli Bakën. Kështu u shpreh gati një muaj më parë, një nga aktorët më të mirë të spektaklit “Portokalli” që prej vitesh dhuron humor në “Top Channel”. Gazmend Paja - Labce ne Ballsh Mallakaster. Bëhet fjalë për një foto me të atin, Luftar Paja i cili shihet në një karrocë invalidi. , Eneda Tarifa. Ndërsa sot është djali i tij, Gazmend Paja i cili na argëton pa masë me talentin të trashëguar dukshëm nga i ati. Të katërt shfaqen të qeshur dhe nuk mund ta mohojm se jemi habitur nga ky takim. I ftuar në Soiree, Gazmend Paja ka rrëfyer një episod nga jeta e tij, kur shumë vite më parë ka pësuar një ak. Në fakt studio e tij sheh nga lindja e diellit dhe ai ngrihet herët dhe vjen këtu dhe mbyllet në universin e tij. Shkarko & Shiko Filma Shqiptar dhe Humor Shqiptar falas. Please try again later. NGJARJE NGA LUFTA, LUFTAR PAJA - Duration: 15:20. Disa artistë të angazhuar në Partinë Demokratike dhe drejtuesit më të lartë të kësaj force politike, duke nisur nga Lulzim Basha, Gazmend Bardhi, Çlirim Gjata, Edi Paloka, Klevis Balliu rinisën protestat kundër ndërtimit të teatrit të ri, zëri i aktorëve që kanë bërë histori në skenën e tij vjen më i fortë se kurë për. gazmend paja: Fryma është pozitive, edhe ata që nuk kanë qenë dakord, janë bërë të logjikshëm dhe kanë kuptuar se kjo është në të mirë. Aktori shumë i dashur për publikun e që na ka bërë të qeshim gjithnjë me batutat e tij, Gazmend Paja do i japë fund beqarisë në 1 qershor Pak ditë nga ceremonia, e fejuara e tij bukuroshe, Ira ka festuar Festën e beqarisëNë. Photographs are discovered, Gazmend Paja's partner organizes the celebration of celibacy at the seaside. It costs at least $6. Binjaku është më rinor dhe duket më fëminor në krahasim me shenjat e tjera të Zodiakut. Read paja say's 27 #eyetoeye from the story The Flower Shop by HappieJUMP (Shyree James) with 6,974 reads. E fundit ndër reklamat e realizuara nga Gazi, siç njihet nga publiku, është ajo për kompaninë e karburanteve “Bolv-Oil”. Në intervistë me Jonida Shehun në Soiree në Top Channel, ai është pyetur pikërisht për këtë aspekt të jetës së tij dhe për planet që ka në politikë. I kujton njeriut brishtesine, bukurine dhe pergjegjesine e perkohshmerise ne kete bote. Ish-Kryeministri Sali Berisha ka demaskuar me një video, "fushatën elektorale" që po bëjnë Kryeministri dhe një kandidat për këshillin bashkiak të Tiranës, Gazmend Paja. Titulli: Gazmend Paja mbush 30 vjeç 10th October 2008, 3:17 pm Dhurata një milionëshe dhe detajet e festës Aktori i “Portokalli” tregohet i kujdesshëm, shumë vajza në festë por me asnjërën nuk shfaqi intimitet. Për t'ja bërë ditën edhe më të bukur, i biri, aktori i "Portokallisë" Gazmend Paja i ka bërë një urim të veçantë dhe me humor. produksioni remi te gjitha me nje vend kangetare te nderyshem - kamera -dj- zarim - foto profesionale - studio per incizime live dhe profesionale -platsimi ne treg. April 10, 2018 Gazmend Kosova është një nga këngëtarët që vlerësohen lartë për zërin e bukur. Ndër personazhet që kanë marrë pjesë ka qenë edhe aktori i "Portokalli" Gazmend Paja qe eshte dhe djali i artistit të merituar Luftar Paja, i cili nuk ka kursyer batutat me Kryeministrin Rama. 1953 Gazmend Leka (1953) - piktor dhe pedagog i njohur. Dhe mesa duket një gjë e tillë ka ndodhur pasi në serinë e fundjavës që lamë pas, Paja ka munguar në skenë, shkruan Xing. Berisha ironizon me videon, duke thënë se kjo është platforma e Ramës për Tiranën. Aktori i humorit Gazmend Paja i ka çuditur të gjithë me një foto të publikuar në Instagram, për të cilën është “detyruar” të japë shpjegim pa krijuar keqkuptime. Greta Koçi shpeshherë ngacmon imagjinatën e ndjekësve të saj me fotografitë provokuese. Aplikimi në ?fressshvoice. 68,929 likes · 11,047 talking about this. Gazmend Paja: Jam pro teatrit të ri, respektoj maksimalisht legjendat që kanë kaluar dhe janë gjallë, por jam natyrë që e dua zhvillimin edhe për ata që do vijnë pas nesh. Me humorin e tij, Paja foli për ditën e Gruas, duke theksuar se ndonëse kjo ditë e ka zanafillën nga protesta, gratë bëjnë mirë që […]. Gaz Paja "djeg" shaminë e beqarit, pas celebrimit në fushatën e PS (Foto) Zilie Feci 1 Qershor 2019 | 15 : 10 Aktori i "Portokallisë", Gazmend Paja i dha sot fund beqarisë, në moshën 41 vjeçare. com mëson se kjo çështje nuk është. Jo më larg se dje, në një takim me banorë të njesisë nr. boyxboy, love, bromance. Humori sot ka diçka që lë mangët. Arti zbut zemrat. See more of Na çau morri on Facebook. Ndër personazhet që kanë marrë pjesë ka qenë edhe aktori i “Portokalli” Gazmend Paja qe eshte dhe djali i artistit të merituar Luftar Paja, i cili nuk ka kursyer batutat me Kryeministrin Rama. Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj postoi në facebook lajmin duke shtuaer se kanë mbetur edhe 14 çerdhe të tjera. Papunesija e madhe. Ndërkohë që kanë mbetur vetëm disa ditë nga ceremonia, pasditen e kësaj të diele kanë dalë fotot e nuses. Gazmend Bardhi: Ti përfundon tek Rruga e Kombit… Alfred Peza : Ndryshe nga Lulzim Basha unë nuk mora as raport mjekësor për të mos shkuar në gjykatë, por dorëzova mandatin e deputetit. Çifti ka kryer celebrimin në tarracën e Bashkisë së Tiranës, nën udhëheqjen e Erion Veliaj, tepër të lumtur për këtë rrugëtim jete që do të nisin së bashku, tashmë si burrë e grua. Humor Fierak Luftar Paja & Pistoleta 1988 endrichannel. Ira ka zhvillluar festën e beqarisë në bregdet këtë fundjavë, e cila kishte veshur një fund të gjatë me tyl dhe një bluzë me mbishkrim "Bride to be". Aktori i humorit, Gazmend Paja theksoi se nuk ka gjë më të mirë për të ardhmen e qytetit nesër se sa të mbjellësh një pemë sot. Gazmend Tahiri është në Facebook. 3,197 likes · 12 talking about this. Play - Download. Ai është një nga emrat më të dashur të humorit shqiptar, pasi personazhet që ka sjellë në “Portokalli” janë shumë… Lexo më shumë ». Qysh në moshë të re spikat talenti i tij si aktor. Tritt Facebook bei, um dich mit Gazmend Berisha und anderen Nutzern, die du kennst, zu vernetzen. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Gazmend Tahiri dhe të tjerët që mund t'i njihni. Luftar dhe Gazmend Paja Një ndër artisët më të madhej të skenës sonë, Luftar Paja mbahet mend për rolet e tij të shumta e të qeshurat pafund që na ka dhuruar. minsitrja e Çështjeve Socialiste, Bardhylka Kospiri, ndërkohë që i dyti në listë është Orion Gliozheni. boyxboy, love, bromance. Ditën e sotme aktori Gazmend Paja ka kurorëzuar dashurinë e tij në martesë. Babai i dhëndrit së bashku me babanë e nuses shkonin në pazar dhe i blinin rrobat e nuses, që nga këpucët (zakonisht 2-3 palë) e deri tek shamia e kokës.